W naszym przedszkolu odbył się konkurs techniczno-ekologiczny „Eko Zwierzak”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Zadaniem uczestników było wykonanie zwierząt z materiałów recyklingowych. Powstało wiele niezwykle pomysłowych i różnorodnych prac, bogatych w ciekawe detale i kreatywne rozwiązania. Dzieci wykazały się dużą wyobraźnią oraz wrażliwością ekologiczną. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałych pomysłów!


