Ostateczna lista przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się lista dzieci przyjętych do przedszkola po zakończonej rekrutacji uzupełniającej.

O dacie podpisania umów, będziemy Państwa informować na stronie www.akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl w zakładce AKTUALNOŚCI oraz REKRUTACJA.

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA – 2020_2021

Ogłoszenie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkolna na rok szkolny 2020/2021

Informacje dotyczące prośby o uzasadnienie wyniku rekrutacji.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy, aby ewentualne prośby o uzasadnienie umieszczenia dziecka na liście kandydatów niezakwalifikowanych przesyłać do komisji rekrutacyjnej na adres mailowy: wicedyrektor@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, prosimy o ten rodzaj kontaktu. Jednocześnie zaznaczamy, że zgodnie z trybem administracyjnym mają Państwo możliwość pisania w/w próśb w terminie siedmiu dni od podania do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego „Akademia Przedszkolaka” w roku szkolnym 2020/2021. Następnie komisja rekrutacyjna w tym samym trybie odpowiada Państwu (siedem dni od daty otrzymania prośby). Kolejno, jeśli uzasadnienie komisji okaże się niesatysfakcjonujące dla Państwa, mogą Państwo w terminie siedmiu dni od daty otrzymania uzasadnienia napisać odwołanie od uzasadnienia komisji rekrutacyjnej do Dyrektora Przedszkola na adres mailowy: dyrektor@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl

Protokół ze zdalnego posiedzenia komisji rekrutacyjnej na rok szkolny 2020/2021.

informacja o wynikach rekrutacji. WAŻNE!

Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkolaka na rok szkolny 2020/2021.

Lista dzieci niezakwalifikowanych do przedszkola.

Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego ,, Akademia Przedszkolaka".

Szanowni Państwo,

w załączniku przesyłamy gotowy plik Oświadczenia woli w wordzie. Plik po otwarciu można edytować elektronicznie. Po elektronicznym wypełnieniu oświadczenia należy je wysłać na adres mailowy: wicedyrektor@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl.

OŚWIADCZENIE-WOLI-RODZICÓW

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że dokumenty rekrutacyjne należy składać tylko dla dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do naszego przedszkola.

Zachęcamy do wyboru jednej formy dostarczania nam dokumentów rekrutacyjnych Państwa dzieci – nie ma konieczności przekazywania nam ich bezpośrednio do skrzynki jak i mailowo.

Na każdą wiadomość e-mail odpowiadamy byście mieli Państwo pewność, że dokumenty do nas dotarły.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: sekretariat@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl

Pozdrawiamy!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zasadami rekrutacji na rok szkolny 2020/2021  wynikającymi z zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w naszym przedszkolu z powodu koronawirusa.

Zasady rekrutacji Przedszkole Akademia Przedszkolaka

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

W załącznikach przesyłam informacje dotyczącą kryteriów rekrutacji dzieci do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kocmyrzów – Luborzyca.
Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami.

Komplet dokumentów - Rekrutacja.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.