Dzielimy się sukcesem!

Szanowni Państwo,jest nam niezwykle miło przekazać informację, że grupa „Biedronki” z naszego przedszkola przygotowana przez Panią Klaudię Krzyworzekę oraz Panią Katarzynę Porębę zdobyła I miejsce w I Przeglądzie Małopolskiego Krakowiaka organizowanym przez Stowarzyszenie „Gmina AKtywna +” oraz Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie – Luborzycy podczas Dni Gminy Kocmyrzów – Luborzycy 11 czerwca 2022.Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych przedszkolaków – gratulujemy zarówno im jak i Paniom, które włożyły ogrom pracy w przygotowanie zwycięskiego występu.Dzieci docenione zostały zarówno za układ taneczny jak i niezwykłą swobodę na scenie. Dziękujemy Państwu obecnym podczas występu za doping, który z pewnością dodawał wiary naszym 6-latkom.Serdecznie dziękujemy za wypożyczenie strojów Pani Agnieszce Król oraz Pani Anecie Cabie ❤Jeszcze raz ogromnie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content