Informacje dot. rozpoczęcia roku szkolnego

Szanowni Państwa,

wakacje dobiegają końca dlatego pragniemy przypomnieć kilka informacji dot. organizacji w przedszkolu w najbliższych dniach.

Wszystkie dzieci zapraszamy do przedszkola 1 września. Dzieci należy przyprowadzić i odebrać zgodnie z zadeklarowanymi godzinami obecności a wszelkie zmiany proszę zgłaszać w sekretariacie.

Jeśli zebrania w grupach z wychowawcami są zaplanowane przed rozpoczęciem roku szkolnego – otrzymacie Państwo tą informację bezpośrednio od nich. O pozostałych zebraniach będziemy informować w najbliższych dniach.

WAŻNA INFORMACJA!

Jeśli Państwa dziecko będzie nieobecne lub obecne w pierwszych dniach września w innych godzinach niż zadeklarowane, można zgłosić tą informację wyłącznie na adres e-mail: sekretariat@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl

W przypadku nie zgłoszenia tej informacji, żywienie będzie naliczane zgodnie z deklaracją.

Informuję również, że diety eliminacyjne również należy zgłosić wraz z zaświadczeniem od lekarza. Przypominam, że catering nie realizuje diety bezglutenowej.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z sekretariatem.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!