Opieka na czas dyżuru 29.03- 9.04

Szanowni Państwo,

W związku z komunikatem Ministra Zdrowia  z dnia 25.03.2021 r. przedszkola oraz żłobki zostają zamknięte w terminie od 27 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r.

W tym czasie placówki są zobowiązane do zapewnienia opieki dzieciom, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku
ze zwalczaniem COVID-19 (aktualizacja rozporządzenia z 26.03.2021r.)

Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest złożenie przez rodziców wniosku o zapewnienie opieki ze wskazaniem miejsca zatrudnienia do Dyrektora placówki.

Jeśli ktoś z Państwa pracuje w wymienionych w rozporządzeniu podmiotach, prosimy o składanie wniosków do sekretariatu przez rodziców, którzy ze względu na charakter pracy nie będą mogli zapewnić opieki dzieciom.

Wnioski mogą być dostarczone osobiście lub wysłane scanem na adres: sekretariat@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl

Wnioski przyjmujemy do czwartku 01.04.2021 do godziny 11:00.

Wnioski należy sporządzić we własnym zakresie.

Pozdrawiamy!