Zapisy na dyżur feryjny

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy zapisy na dyżur feryjny. Ferie w tym roku trwają od 30.01 do 12.02. 2023.

Aby zapisać dziecko na dyżur, bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zapisu oraz wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu dokumentów w formie druków (dokumenty do pobrania niżej).

Przyjmujemy tylko dokumenty w formie papierowej, proszę więc nie wysyłać scanów, maili i nie zgłaszać obecności telefonicznie – nie będzie ona brana pod uwagę. Wszystkie daty przyjmowania dokumentów znajdziecie Państwo w regulaminie.

Brak złożonej karty zapisu traktujemy jako nieobecność na cały okres dyżuru, nie ma więc konieczności zgłaszania nieobecności na ten czas. Po 20.01 nie ma możliwości wykreślenia/ zapisania dziecka na dyżur.

Od 2023 pojawia się istotna zmiana – podczas dyżurów (feryjnych i wakacyjnego) w naszym przedszkolu będą również dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkoła podstawowych w Goszycach, Pietrzejowicach i Luborzycy jak również pracownicy tych szkół.

Informujemy jednocześnie, ponieważ takie pytania już się pojawiają, że przedszkole w czasie dyżuru wakacyjnego pracuje do 18.08.2023 więc w dniach 19-31.08.2023 należy zapewnić dziecku opiekę we własnym zakresie.

Bardzo prosimy o dokładnie wypełnianie karty zapisu, szczególnie jeśli chodzi o daty i godziny obecności dziecka w przedszkolu.

Za okres dyżuru opłata będzie Państwu podana zgodnie z okresem rozliczeniowym – dzieci z naszego przedszkola nie muszą płacić za żywienie podczas dyżuru feryjnego wcześniej, nie będziemy również podpisywać umów ponieważ obecne obowiązują w tym okresie.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu w sekretariacie – mailowo lub telefonicznie.

Pozdrawiam

Elżbieta Krawczyk

Skip to content