Konkurs recytatorski „Kolorowe wiersze na Jesienne Szarugi”.

W dniu 16 listopada 2023 roku w naszym Przedszkolu został przeprowadzony konkurs recytatorski pod hasłem „Kolorowe wiersze na Jesienne Szarugi”. W konkursie udział wzięło 12 przedszkolaków z grup Jeżyki, Tygryski oraz Żółwiki. Podczas występów zostały zaprezentowane wiersze m. in. Józefa Czechowicza, Wandy Chotomskiej, Małgorzaty Strzałkowskiej, Doroty Gellner. Dzieci recytowały wybrane przez siebie wiersze wspomagając się stosowną mimiką, odpowiednią modulacją, rekwizytem. Wszyscy laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.
Szczególne podziękowania składamy Paniom z Gminnej Biblioteki Publicznej w Kocmyrzowie – Luborzycy za obecność, współpracę w realizacji Jesiennego konkursu recytatorskiego, a także nagrody, którymi zostały obdarowane przedszkolaki.
Cała fotorelacja jest dostępna na ,,facebookowym” profilu przedszkola