Dyżur wakacyjny

Dzień dobry,

informujemy, że dyżur wakacyjny w przedszkolu będzie skrócony i będzie trwał od 1.07 do 9.08.2024r.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli deklarację zapisu, zostały zakwalifikowane zgodnie z prośbą.

Proszę jednak pamiętać, że w tym okresie:

1. grupy będą mieszane losowo, więc proszę mieć na uwadze, że Państwa dziecko może być wśród mniej znanych sobie dzieci i nie podlega to zmianom

2. w przedszkolu będą również dzieci spoza przedszkola

3. opiekę nad dziećmi będą sprawować nauczyciele spoza przedszkola

Szczegółowy podział na grupy podamy w ostatnim tygodniu czerwca.

Od dzisiaj do 12.06 zapraszam po odbiór umów. Nie wysyłamy umów w pliku, ponieważ są obite pieczątką i podpisane przez Panią Dyrektor. Umowy należy uzupełnić własnoręcznie i dostarczyć do przedszkola do 21.06. W dniach 12-21.06 sekretariat będzie pracował w skróconych godzinach od 9:00 do 13:00 więc proszę uwzględnić tą informację. Umowy można również zostawić u wychowawców oraz w grupach zbiorczych. Proszę w umowie nie wpisywać numeru – my uzupełniamy tą pozycję.

Jeśli ktoś z Państwa zapisał dziecko na dyżur ale z ważnych przyczyn nie może pojawić się we wskazanych terminach, proszę o kontakt z sekretariatem, ponieważ w przypadku niepodpisania umowy, dziecko zostaje skreślone z listy.

Dla dzieci kończących naukę w naszym przedszkolu, które wpłaciły już opłatę za dyżur a miały zadeklarowaną obecność w dniach 12-14.08, prześlę poprawione rozliczenie a nadpłatę zwrócimy lub rozliczymy z czerwcowymi opłatami.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z sekretariatem do 11.06.2024r.

Skip to content