Dzień Dziecka w „Akademii Przedszkolaka”

Dzień Dziecka to święto hucznie obchodzone na całym świecie. I tak też w dniu 5 czerwca przy pięknej słonecznej pogodzie nasze przedszkole uczciło święto przedszkolaków.

Tegoroczny Dzień Dziecka był dla dzieci szczególnie wyjątkowy, gdyż wszystkie przedszkolaki wyruszyły w podróż po przygodę autokarami na „Zielone Wzgórze”. Zabawa przygotowana przez ekipę Pani Eli Pierwoły w postaci bloków atrakcji, zachwyciła wszystkich. Były dmuchańce, zabawy sportowe, sensoryczne, zabawy z chustą, bańki mydlane. Dużo radości przyniósł udział w tanecznej zumbie, jodze. Nie zabrakło oczywiście popcornu, malowania włosów, fotobudki i strefy relaksu, w której dzieci mogły odpocząć. Dla przedszkolaków został również przygotowany poczęstunek w postaci naleśników, kiełbasek, pysznych kanapek, oczywiście dużo, dużo lemoniady i przeróżnych napojów.

Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten wyjątkowy dzień, był pełen radości i uśmiechu, a imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych, bo jak wiemy „Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat”.

Przedszkole Samorządowe „Akademia Przedszkolaka” z oddziałami integracyjnymi w Wysiołku Luborzyckim składa serdeczne podziękowania za poświęcony czas, organizację i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości dla całego zespołu Pani Elżbiety Pierwoły i Hop-Bęc oraz dla Pani Renaty Zygula i pracowników „Zielonego Wzgórza”, Rady Rodziców, nauczycieli koordynujących zorganizowanie uroczystości i wszystkich, którzy zadbali o to, by ten Dzień Dziecka był wyjątkowy.

Skip to content