Europejski Tydzień Mobilności w Naszym Przedszkolu

W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności  dzieci z grupy Jeżyki, Tygryski oraz Żółwiki brały udział w spotkaniu z Ekodoradcami z Urzędu Gminy Kocmyrzów – Luborzyca. W tym roku hasło przewodnie brzmiało „Współdzielenie przestrzeni publicznej”.  Dzieci zobaczyły edukacyjną prezentację dotyczącą ekologicznych środków transportu oraz  najważniejszych zasad dbania o naszą planetę. Była to doskonała okazja, aby zachęcić dzieci do korzystania z ekologicznych form mobilności, takich jak rowery, hulajnogi oraz środki zbiorowej komunikacji. Podsumowaniem spotkania była krótka animacja dotycząca kodeksu młodego ekologa. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane upominkami, które sprawiły im dużo radości. Bardzo dziękujemy Ekodoradcą za odwiedziny naszego przedszkola!!!