Posiłki dla naszego przedszkola dostarcza firma cateringowa KARJO Catering Joanna Szeremeta.

Pory posiłków w przedszkolu:

8:30 ŚNIADANIE – 2 ZŁ

11:30 OBIAD – 6,80 ZŁ

14:30 PODWIECZOREK – 2 ZŁ

ŁĄCZNY DZIENNY KOSZT WYŻYWIENIA – 10,80 ZŁ

Bardzo prosimy zgłaszać nieobecność dziecka na posiłku w sekretariacie (nie u opiekunów dzieci) lub telefonicznie pod numerem (12) 387 10 42 wew. 1.4 w godzinach 7:309:00 danego dnia.

Po tym czasie nie ma możliwości zamówienia lub odwołania posiłku na dany dzień.

W przypadku awarii telefonu prosimy o zgłaszanie nieobecności na adres mailowy:sekretariat@akademiaprzedszkolakawluborzycy.pl

Na dzień kolejny nieobecność należy zgłosić do godziny 15:00.

Opłat za żywienie dokonujemy po upływie miesiąca rozliczeniowego (do 10-tego danego miesiąca za miesiąc poprzedni). W rozliczeniu uwzględniamy zgłoszone wcześniej przez Państwa nieobecności. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w pierwszej kolejności w sekretariacie (osobiście lub mailowo).

Na początku każdego miesiąca otrzymujecie Państwo od wychowawców grup indywidualny notes z kwotą do zapłaty oraz numer konta.

Po uregulowaniu należności notesy prosimy zwrócić do wychowawców.