ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Pojemniki na produkty żywnościowe znajdują się na wprost wejścia głównego do przedszkola oraz przy wejściu w sąsiedztwie sali BIEDRONEK.

Poniżej regulamin:

Regulamin-zbiórki

ZABAWA ANDRZEJKOWA W GRUPIE JEŻYKÓW

ZMIANA TERMINU PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją, musimy przełożyć uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.
Pasowanie odbędzie się najprawdopodobniej w pierwszej połowie listopada.
O konkretnych datach będziemy Państwa informować drogą e-mailową.
Prosimy jednak pamiętać, że sytuacja jest bardzo dynamiczna.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W GRUPIE JEŻYKÓW

28 października 2020r. o godzinie 10:00
odbędzie się w naszej grupie uroczystość
Pasowania na Przedszkolaka.

Niestety w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną
w kraju, uroczystość będzie miała charakter wewnętrzny
i odbędzie się bez udziału rodziców. Decyzja ta jest
podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo
zarówno dzieci, jak i rodziców.

Zapewniamy, że udostępnimy Państwu
filmiki oraz zdjęcia z uroczystości.

Szanowni Państwo,

nasze przedszkole posiada galerię zdjęć na Facebooku – od czasu do czasu będą tam zamieszczane również zdjęcia z naszej grupy. Aby mogli Państwo oglądać zdjęcia, proszę odwiedzić na Facebooku konto „Samorządowe Przedszkole Akademia Przedszkolaka”, na tym koncie odszukać zakładkę „Galeria – Samorządowe Przedszkole Akademia Przedszkolaka”
a następnie będąc w galerii wysłać prośbę o dostęp do grupy. Będą Państwo musieli podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę do której ono uczęszcza.
Dostęp do galerii zdjęć mają tylko i wyłącznie rodzice dzieci z przedszkola.
Jeśli nie wyrazili Państwo zgody na publikację zdjęć to zdjęcia z wizerunkiem Państwa dziecka nie będą zamieszczane w galerii.

Wychowawca grupy Jeżyki

Informacje z zebrania z Rodzicami z dnia 28.08.2020 r.

Szanowni Państwo,

Dnia 28.08.2020 r. odbyło się pierwsze zebranie z rodzicami Naszej Grupy dotyczące organizacji funkcjonowania przedszkola w roku szkolnym 2020/2021 r. Poniżej przesyłam załącznik, w którym zawarte są wszystkie ważne informacje. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi szczególnie tych Rodziców, którzy nie mogli być obecni na zebraniu.

Podsumowanie zebrania gr. Jeżyki

Dokumenty przedszkolne.

Szanowni Państwo,

Bardzo proszę Rodziców, którzy nie mogli być na zebraniu o wydrukowanie dokumentów przedszkolnych oraz przyniesienie ich wypełnionych do przedszkola. Dokumenty można pobrać w zakładce ,, DLA RODZICÓW”.

Anna Loska