mgr Katarzyna Słupik

Jestem absolwentką studiów wyższych jednolitych magisterskich, kierunek: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych : „Terapia zajęciowa osób z niepełnosprawnością” a także „Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu” na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Uczestniczyłam również w szkoleniu nadającym mi tytuł Terapeuty Ręki. Pracując z dziećmi szczególną uwagę zwracam na ich rozwój społeczno – emocjonalny, dlatego też ukończyłam szkolenie uprawniające mnie do prowadzenia zajęć „Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” oraz Treningu Umiejętności Społecznych. W swojej pracy kieruje się mottem Stefana Packa „Łatwiej uwierzyć w siebie, gdy wierzy w nas ktoś drugi”.