mgr Paulina Woźniak

Ukończyła studia magisterskie na kierunku „Psychologia”, ze specjalnością kliniczną na Akademii Ignatianum w Krakowie. Jest również certyfikowanym trenerem TUS i absolwentką „Studium Terapii Dzieci i Młodzieży” w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i ich rodzicami, a swoje doświadczenie zdobywała w przedszkolach, Centrum Rozwoju Dziecka i Rodziny oraz w Poradni Psychologiczo-Pedagogicznej. Ciągle poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, dotyczących zagadnień rozwoju dziecka, diagnozy i terapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin.

W celu uzgodnienia terminu konsultacji bardzo prosimy o kontakt na adres mailowy Pani Pauliny: paulinawozniak303@gmail.com