mgr Anna Kaczmarczyk

Pani mgr Anna Kaczmarczyk to logopeda z wieloletnim i bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w terapii jąkania, pracuje z dziećmi z autyzmem, opóźnionym rozwojem mowy i wszelkimi wadami wymowy. Jest bardzo zaangażowana w pracę, podchodzi do problemu holistycznie, często współpracując z innymi specjalistami.

Wciąż poszerza swoją wiedzę w zakresie logopedii śledząc nowości, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

W naszym przedszkolu pracuje z dziećmi codziennie, jest również do dyspozycji rodziców po wcześniejszym umówieniu się. Jeśli chcecie Państwo spotkać się z Panią Anną w celu omówienia terapii swojego dziecka, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z Panią Anną: anka11336@wp.pl